Питання? Телефонуйте +38(067) 290-67-00

Google Ads розширює націлення на аудиторію для пошукових кампаній

Google ads
Поделиться в facebook
Поделиться в telegram
Поделиться в pinterest

Google Ads анонсував запуск двох нових варіантів націлювання на аудиторію для пошукових кампаній: аудиторії за інтересами і націлювання на сезонні події для зацікавлених аудиторій покупців.

Web studio №1

 

Націлювання на аудиторії за інтересами

Цей варіант націлювання дозволяє охопити користувачів урахуванням їх захоплень, звичок та способу життя. Його можна використовувати для
підвищення впізнаваності бренду та зміцнення готовності користувачів здійснити покупку.

Так, компанії Volkswagen з допомогою аудиторій за інтересами вдалося досягти підвищення коефіцієнта конверсії на 250% в порівнянні з іншим трафіком.

 

Націлювання на сезонні події

Аудиторії зацікавлених покупців – це відмінний спосіб охопити тих споживачів, які активно шукають або порівнюють товари і послуги. Напередодні святкового сезону нові сегменти для цього типу аудиторій в пошуку і YouTube, які дозволяють налаштовувати націлювання на сезонні події, — ідеальні для того, щоб ознайомити користувачів з актуальними пропозиціями.

Наприклад, Toyota використовувала сегмент «Чорна п’ятниця» і «Різдво», щоб зосередитися на тих користувачів, які активно шукали інформацію про
наступної моделі автомобілів компанії. Використовуючи ці сегменти, бренду вдалося домогтися підвищення коефіцієнта конверсії на 67% і зниження вартості конверсії на 34%.

Нові варіанти націлювання з’являться в інтерфейсі Google Ads в найближчі тижні.

Нагадаємо, що таргетинг аудиторії на зацікавлених покупців став доступний для пошукових кампаній в липні цього року.

Безкоштовну консультацію по просуванню Вашого сайту Ви можете отримати у нас, перейшовши по лінку