Питання? Телефонуйте +38(067) 290-67-00

Розробка корпоративного сайту у період карантину

Розробка корпоративного сайту
Поделиться в facebook
Поделиться в telegram
Поделиться в pinterest

Просування компаній і брендів в інтернеті вже давно не нове. У кожного іменитого бренду є свій корпоративний сайт, що виконує ті чи інші функції. Але для чого компанії може знадобитися корпоративний сайт? Які завдання може виконувати корпоративний сайт і нарешті, що необхідно зробити перед його запуском? Відповіді на ці, і багато інших питань Ви зможете знайти в цій статті, почнемо!

 

Розробка корпоративного сайту під ключ: Що потрібно зробити для розробки успішного корпоративного ресурсу

Корпоративні сторінки заполонили Інтернет і тепер у кожної, навіть найменшої компанії є власна інтернет-сторінка. Такий бум з розробкою корпоративних сторінок можна пояснити декількома факторами, але перш ніж це обговорити, спочатку варто з’ясувати, що ж таке корпоративний сайт.

Корпоративний сайт — це представництво вашої компанії в Інтернеті. Завдяки наявності корпоративного сайту потенційні клієнти можуть знайти всю цікаву для них інформацію, задати питання вашим фахівцям, при цьому не залишаючи кордонів власного будинку. Така можливість дуже цінується в наш час, адже час став цінним ресурсом для користувачів, і тепер потенційних клієнтів на порозі вашого офісу чекати не доводиться.

Завдяки тому, що користувач може дізнатися всю інформацію про товари та послуги не виходячи з дому — у нього є можливість зважити своє рішення, більш детально ознайомитися з усіма умовами співпраці з вашою компанією і нарешті зробити свій вибір. Завдяки комфорту, який надає наявність у вашій компанії корпоративного ресурсу — користувачі стають більш лояльними, і набагато охочіше вдаються до допомоги ваших фахівців та їх послуг.

 

Чому корпоративні сайти стали такими популярними

Однією з вагомих причин популяризації розробки корпоративних сторінок стала ситуація у світі. Карантинні обмеження змусили потенційних клієнтів закритися вдома. Це спричинило відчутні зміни на ринку продажу товарів і надання послуг, адже компанії володіючі на той момент корпоративними сторінками стали єдиною можливістю для споживачів отримати необхідні їм послуги, компанії ж без веб-ресурсів залишилися не при справах.

До цього дня ніхто не знає, коли карантинні заходи можуть повернутися, а тому розробка корпоративних сайтів під ключ це одна з найпопулярніших тем серед підприємців. Але як створити корпоративний сайт? І що необхідно зробити перед початком безпосередньо самої розробки ресурсу?

 

Створення корпоративного сайту під ключ: Як створити корпоративний ресурс і що потрібно зробити перед стартом його розробки

Розробка корпоративного сайту це важкий процес, проте, як і у будь-якої розробки, у нього є власна структура, дотримуючись якої ви зможете отримати бажаний результат. Далі ми детально розглянемо кожен пункт, який вам необхідно виконати перед тим як розробка корпоративного сайту починається. Отже, підготовка до розробки корпоративного сайту виглядає наступним чином:

 

1. Розробка структури корпоративного сайту

Перш ніж приступити до верстки та безпосередньо створення корпоративного сайту необхідно визначиться, які вкладки та меню будуть присутні на сайті вашої компанії. Найчастіше на корпоративних ресурсах використовують наступний перелік сторінок:

 

 • Про компанію

На цій сторінці користувачі можуть дізнатися більше про вашу організацію та її історію. Також в цій вкладці ви можете розмістити головні цінності та гасло своєї компанії. Наявність цієї вкладки дозволяє домогтися більшої лояльності з боку потенційних клієнтів, але створюючи вкладку «про нас» важливо не переборщити. Для того, щоб ця сторінка дала бажані результати рекомендуємо вам проаналізувати свою компанію і наповнювати цю сторінку виходячи з найвагоміших досягнень вашої організації. Це дозволить вам досягти довіри з боку користувачів і впевненості в тому, що вони довіряють свою проблему висококласним професіоналам.

 

 • Корпоративні новини

У цій вкладці ви можете розміщувати всі новини, пов’язані з життям компанії та її співробітників. Це можуть бути нові призначення, анонс team building-у і все, що так чи інакше може посвятити користувачів в життя вашої компанії.

Ця вкладка також сприяє більш лояльному ставленню клієнтів до вашої компанії, оскільки крім ідеальних прикладів робіт співробітників і » вилизаних» даних про фахівців користувач може побачити, що ваша компанія складається з живих людей, які так само як і він вміють відпочивати та веселитися.

 

 • Сторінка для комунікації

У цій вкладці користувач повинен мати можливість дізнатися контакти менеджерів компанії або співробітників, які зможуть відповісти на його питання. Це перша сторінка, яка зустрінеться вашому користувачеві на шляху до замовлення послуги у вашій компанії, адже для прийняття рішення клієнт безумовно захоче почути більше деталей і умови співпраці. Тому важливо щоб користувач міг в будь-який момент свого знаходження на ресурсі вашої компанії звернутися до фахівця та отримати вичерпні відповіді на свої питання.

Розробка корпоративного сайту під ключ це важкий процес. Для того, щоб сторінка вашої компанії виконувала всі покладені на неї завдання вам необхідно дуже уважно підійти до створення, оформлення та наповнення кожної з вкладок. В іншому випадку виявлена помилка або непрацююча сторінка, може завдати шкоди іміджу вашої компанії та професіоналізму ваших співробітників в очах користувача, а домогтися від нього здійснення цільової дії стане вкрай складно.

Якщо ви раніше ніколи не займалися створенням сайтів, але вашій компанії необхідний ресурс, ви завжди можете замовити корпоративний сайт під ключ у фахівців веб студії №1. Веб студія №1 та її фахівці з радістю розроблять для вашої компанії корпоративний ресурс і допоможуть вам з його запуском. Дізнатися більше про послуги веб студії №1 та замовити необхідний вам ресурс ви зможете відвідавши відповідну вкладку у меню сторінки Веб студії №1.

 

 • Каталог товарів і послуг

Перед тим, як почнеться розробка корпоративного сайту потурбуйтеся про сторінку товарів і послуг. Саме ця сторінка повинна повною мірою показати ваші послуги як найкращі на ринку і фактично продати їх потенційному клієнту. У цій вкладці повинен бути розміщений повний перелік послуг або товарів, які ви надаєте, а також коротка інформація про кожну позицію. Якщо ваша організація займається продажем дорогих товарів або ви надаєте комплексні послуги, зручніше для користувачів буде розмістити на цій сторінці лише короткий опис. Для більш детального знайомства клієнта з конкретною послугою краще створити окрему сторінку, де і буде описана вся інформація про комплекс.

 

 • «Кращі клієнти”

Ця вкладка відмінно діє на потенційних клієнтів і переконує їх у вашому професіоналізмі. У ній вам необхідно буде розмістити найбільших клієнтів, які користуються вашими послугами. Чим більш іменитими будуть компанії в цій вкладці — тим вище рівень довіри до вашої компанії з боку клієнта і тим більше шансів, що користувач замовить необхідну йому послугу саме у вас.

 

 • Портфоліо

У цій вкладці будуть знаходитися кращі роботи та кейси вашої компанії. Намірившись створити корпоративний сайт під ключ для своєї компанії вам необхідно врахувати, що до оформлення портфоліо необхідно підійти особливо уважно. Ця вкладка буде останнім аргументом для представника вашої цільової аудиторії в питанні «замовити послугу тут, або звернутися в іншу компанію». Тому важливо щоб у користувачів не виникало змішаних почуттів при вигляді опублікованих вами робіт і вони мотивували в них думку про співпрацю зі справжніми професіоналами.

Приділивши особливу увагу портфоліо своєї компанії ви зможете домогтися більшої лояльності з боку ваших клієнтів і як наслідок, зможете більш ефективно продавати свої послуги. Якщо вам необхідно розробити оформлення для свого ресурсу або створити веб ресурс компанії — веб студія №1 може розробити корпоративний сайт або створити інтернет-магазин під ключ для вашої компанії. Більше деталей про послугу ви можете дізнатися відвідавши відповідну сторінку в меню сайту.

 

2. Розробка корпоративного сайту і вибір мети для нього

Корпоративні сторінки, крім того, щоб представляти вашу компанію в мережі також здатні на багато що. Існує більше десятка популярних напрямків і причин, чому великі світові компанії створюють корпоративні сайти, ми вибрали три найпопулярніших з них і виглядають ці напрямки наступним чином:

 

 • Рекламний майданчик

Розробка корпоративного сайту під ключ з метою зробити з нього рекламний майданчик це досить популярний напрямок для подібного роду ресурсів. Вся річ у тому, що публікуючи свої результати та кейси компанії, ви тим самим просуваєте її в пошуковій видачі й робите свою організацію більш популярною. Чим краще буде налаштована контекстна реклама такого ресурсу — тим більше клієнтів дізнаються про вас і тим частіше вони будуть звертатися до вас і послуг вашої компанії.

Для того, щоб отримати бажані результати створюючи корпоративний ресурс з метою реклами, вам необхідно приділити особливу увагу деталям. Слід врахувати, що сайт вашої компанії крім звичайних користувачів будуть відвідувати також і представники великих компаній, які готові запропонувати вам співпрацю або взаємовигідні послуги. Для того, щоб витримати імідж висококласної компанії, вам необхідно довести роботу вашого ресурсу до ідеалу, перш ніж запускати контекстні рекламні кампанії, покликані залучити нових потенційних клієнтів до вашого ресурсу.

 

 • Пошук нових співробітників

Створення корпоративних ресурсів з метою залучення нових фахівців зустрічається не рідше, ніж розробка корпоративних ресурсів в якості рекламних майданчиків. За допомогою красиво оформленого сайту, грамотно прописаної історії компанії та докладного переліку вимог до кандидатів ви зможете з легкістю залучити у свою організацію нових фахівців, що сприятливо позначиться як на зростанні вашої компанії, так і на її обсягах роботи.

Крім усього іншого від того, наскільки професійно буде виглядати ваш ресурс — буде залежати зацікавленість професіоналів у співпраці з вашою організацією. Чим краще буде зовнішній вигляд вашого ресурсу і чим більше позитивних моментів співпраці з вашою організацією ви опишете на ресурсі з таким напрямком — тим більша ймовірність отримати цінний кадр, здатний відчутно вплинути на доходи та успіх вашої компанії.

 

 • Залучення потенційних інвесторів

Нерідко створення корпоративного сайту обумовлюється бажанням власників компанії відшукати інвесторів для своїх нових проектів. Такий сайт повинен бути максимально спрямований на пошук спонсорів, а значить сторінка з найбільшими клієнтами та досягненнями компаніями повинна бути основною.

Грамотна розробка корпоративного сайту під ключ вимагає солідної кількості часу і сил, бо в подібного роду ресурсів значення має все, починаючи від оформлення сайту і загального стилю ресурсу і закінчуючи повнотою інформації у вкладках, які необхідні інвесторам для прийняття рішення щодо фінансування ваших проектів. Тому якщо у вас немає часу або можливості приділити необхідну кількість уваги створенню корпоративного ресурсу — замовте створення корпоративного сайту у фахівців.

Звернувшись до фахівців веб студії №1 ви можете бути впевнені в якості ресурсу, який отримаєте після розробки. Для того, щоб ознайомитися з усіма послугами web studio №1, вам всього лише потрібно відвідати меню сайту і клікнути на відповідну вкладку. Задати питання та уточнити деталі послуг ви можете зв’язавшись з менеджером студії за допомогою вкладки «контакти» або онлайн чату, розташованого на всіх сторінках сайту.

 

3. Аналіз конкурентів і створення дизайну корпоративного сайту

Для того, щоб ваш ресурс залучав якомога більше клієнтів, взявшись за створення корпоративного сайту вам необхідно досконало вивчити своїх конкурентів. Ваш ресурс повинен бути краще сайтів конкуруючих з вами компаній, адже тільки так ви зможете стати лідером в цій в гонитві за потенційними клієнтами.

Для досягнення таких результатів вам необхідно детально вивчити всю інформацію про компанії конкурентів, а саме:

 • На яких ресурсах ваші конкуренти публікують рекламу

 

 • Як вони комунікують з представниками цільової аудиторії та чим приваблюють потенційних клієнтів

 

 • Які послуги є найпопулярнішими у ваших конкурентів

Отримавши ці дані ви зможете краще розставити пріоритети на ресурсі своєї компанії та запропонувати потенційним клієнтам більш вигідні та комфортні умови. Але що ж робити з дизайном?

Багато в чому успіх вашої компанії залежить від дизайну вашого корпоративного сайту. Оформлення ресурсу, це перше що бачить користувач, потрапивши на ваш сайт і з перших секунд він повинен зрозуміти, що знаходиться на сайті висококласних професіоналів.
Помилки в анімації або неробочі вкладки можуть згубно вплинути на імідж вашої компанії в очах користувача, а це у свою чергу знизить ймовірність здійснення ним цільової дії яка вас цікавить. Саме тому важливо перед тим, як розробка корпоративного сайту починається — створити макет його структури та оформлення. Таким чином ви зможете знизити ризик помилки, але повністю захиститися від них без досвіду вам не вдасться.

Для того, щоб уникнути ймовірних помилок, ви можете звернутися за допомогою до дизайнерів веб студії №1. Фахівці агентства розроблять оформлення для вашого сайту відповідно до усіх ваших вимог та побажань, а також врахують сучасні віяння в обраному вами напрямку. Наші дизайнери це фахівці з величезним досвідом і сотнями створених дизайнів, ознайомитися з якими ви можете відвідавши портфоліо студії.

 

4. Закінчення підготовчих робіт і перехід безпосередньо до розробки

Маючи на руках макет структури вашого майбутнього корпоративного сайту і його оформлення ви можете взятися за верстку та оформлення свого ресурсу. Підготовчі роботи та створення макетів корпоративного ресурсу перед його безпосереднім запуском необхідні для того, щоб протестувати ресурс на всі можливі помилки та відхилення, після чого випустити у світ ідеальний представницький сайт. Створення макетів сайту не є обов’язковою процедурою, але якщо ви хочете додатково убезпечити себе від помилок і проблем з ресурсом, створюючи його самостійно, рекомендуємо вам все ж не нехтувати створенням макетів. Надалі це може допомогти вашому ресурсу стати популярним серед ваших потенційних клієнтів, а це безумовно відіб’ється на вашому прибутку.