Питання? Телефонуйте +38(067) 290-67-00

ПОСЛУГИ

Веб студія №1

розробка та просування сайтів

Розробка сайту - найкраще рішення для вашого бізнесу

Послуги

Вам потрібно розробити сайт з сучасним дизайном або запустити ефективний інтернет-магазин? Ми пропонуємо вам створення сайтів за індивідуальними проєктами «під ключ»,  у термін запуску до 14 днів! 

Ми пишемо правильну структуру коду, дотримуємося всіх рекомендації Гугл та Яндекс, використовуємо тільки перевірені елементи UX-дизайну і наповнюємо сайт унікальними текстами.

Наші послуги

Як наша
Веб Студія №1 працює

етапи роботи

Від початку до завершення проєкту

Перший етап
Знайомство з нашими проєктами
Другий етап
Обговорення Ваших побажань
Третій етап
Складання технічного завдання

Четвертий етап

Створення дизайну та розробка сайту
П'ятий етап
Консультація по просуванню сайта
Нас запитують

Чому клієнти обирають
Веб студію №1 ?

Розробляємо фірмовий стиль та сайти з індивідуальним дизайном. Кожен проєкт унікальний: ми програмуємо калькулятори розрахунку вартості, фільтри, карти, модулі доставляння та оплати. Опрацьовуємо картки товарів, робимо ефектні портфоліо і блоги. Після розробки надаємо гарантійну технічну підтримку. 

Розробка сайту закінчилася? Час отримувати заявки. Налаштовуємо і ведемо інтернет-рекламу, пропонуємо послуги SEO-просування по Україні. Супроводжуємо ваш бренд в соціальних мережах, займаємося контент-маркетингом.

Через 3 місяці співпраці можемо перейти на роботу по трафіку, по KPI та по лідам. Надсилаємо докладні звіти про досягнуті цілі, фіксуємо кількість дзвінків, листів і заявок з сайту. Створюємо і коригуємо вашу стратегію в інтернеті.

Щороку наші співробітники складають іспити в Google та Яндексі, щоквартально ми підтверджуємо статус надійного рекламного агентства.

Хочете отримати комерційно успішний сайт, випередити конкурентів у пошуку або залучити нових клієнтів з реклами? Зв’яжіться з нами отримайте персональну комерційну пропозицію.

Поширені питання

Вартість розробки сайту безпосередньо залежить від того, які цілі та завдання ви ставите перед своїм майбутнім сайтом. Для деяких цілей підходить сайт-візитка, якщо, наприклад, достатня тільки присутність в мережі Інтернет у вигляді загальної короткої інформації про вашу організацію. Можливо, вам потрібно працювати з цільовою аудиторією через публікацію новин, організацію форумів і т.д., для цих цілей добре підійде корпоративний сайт. Також наша веб студія може запропонувати вам розробку інтернет-магазину.

Для роботи сайту у мережі Інтернет крім самого розробленого сайту у нього ще повинен бути свій домен і виділене місце на хостингу. Що це таке?..

Домен — це ім’я, що служить для ідентифікації сайту в мережі Інтернет. Наприклад, домен даного сайту number1.pp.ua, і набираючи даний домен в браузері ви отримуєте саме наш сайт, тому що немає іншого сайту з таким же доменним ім’ям. Хостинг — це те місце, де фізично лежать файли вашого сайту. Багато компаній зараз надають послуги з надання хостингу.

Тому для роботи сайту необхідна наявність і домену, і хостингу. На цей час їх придбання не складає ніяких проблем, і, звичайно, замовляючи у нас сайт, ми допоможемо вам з підбором доменного ім’я та хостингу

Не хвилюйтеся, це нормально, бо пошуковим роботам необхідний час, щоб проаналізувати ваш сайт. Але замість того, щоб просто чекати, як правило, необхідно сповістити пошукові машини про створення нового сайту через спеціальних для цього завдання сервіси.

веб студія
веб студія
Play video
Відгуки

Відгуки від задоволених клієнтів

Ми завжди намагаємось, щоб наші клієнти залишились задоволеними та отримали гарантовано якісний продукт

Пишіть нам

Замовити безкоштовну консультацію